Horeca Academy

V minulosti stačilo pasívne čakať na zákazníkov. Ak bola prevádzka na dobrom mieste a mala dobre načapované pivo, mala vyhrané. V súčasnosti je konkurencia vysoká, prevádzky rýchlo vznikajú a ešte rýchlejšie zanikajú. Prežijú len tie, ktoré idú s dobou a podnikajú tie správne aktivity na prilákanie nových zákazníkov.

DESATORO moderného podniku je vzdelávací online kurz zameraný na účelnú komunikáciu so zákazníkmi. Prevedieme vás základmi digitálneho marketingu v reči, ktorej budete rozumieť, a s príkladmi, ktoré dokážete okamžite aplikovať. Keď si prejdete naším kurzom, budete vedieť, ako efektívne osloviť nových zákazníkov tam, kde trávia najviac času – online.Ako funguje online kurz?

Preštudujte si 10 kapitol online kurzu, preverte si Vaše znalosti v krátkych testoch. a získajte bronzový, strieborný, zlatý alebo diamantový certifikát s vlastným menom. Nielen, že si ho môžete stiahnuť, my Vás navyše odmeníme pivom alebo ciderom podľa vlastného výberu.

Pokrok Vašich školení Vám bude ukazovať aj online Avatar. Jeho profil si môžete vyskladať podľa vášho gusta. Čím budete v testoch úspešnejší, tým viac prvkov máte k dispozícii na vytvorenie vášho Avatara. Viac info o Avatarovi nájdete v časti “Môj Pokrok”.

Najväčšou odmenou pre Vás však budú spokojní hostia, ktorí sa opakovane vrátia k vám a odporučia váš podnik svojim známym.